Najlepšie medovníky sa piekli v Kráľovej Lehote

celoslovenske-stretnutie-medovnikarok>

Niekoľko desiatok žien, ktoré majú spoločnú záľubu, a to primárne v pečení medovníkov, sa opäť stretlo v posledný májový víkend v Kráľovej Lehote na podujatí, ktorého sa zúčastnili medovnikárky z celého Slovenska, ale aj z krajín spoza našich hraníc. 

Je skvelé, že isté tradície a záľuby sa zachovávajú a prenášajú z generácie na generáciu, čoho dôkazom je aj ďalšie veľké stretnutie niekoľkých desiatok žien, ktoré vzniklo aj vďaka našej podpore v rámci niekoľkoročného partnerstva s medovnikárkami Táničkou Pavlovičovou a Agátou Jančušovou

Ako sa robia najlepšie medovníky?

Medovnikárky Táňa a Agáta majú totiž šikovné nielen ruky, ktoré vytvárajú kreatívnou formou umelecké diela vo svojich rúrach na pečenie, ale zvládajú organizovať spolu so svojou kamarátkou Katkou aj takéto krásne stretnutie, ktorého súčasťou sme boli istým spôsobom už po štvrtýkrát. 

S jednou z najznámejších slovenských medovnikárok sme napísali už niekoľko blogov a jedným z nich je aj legendárny recept
Ako upiecť mäkké medovníčky, ktorý je hitom nášho blogu zo sveta obalov


„Uplynulý víkend som spolu s Katkou a Agi organizovala medzinárodné Stretnutie medovnikárok v Kráľovej Lehote. Prostredníctvom fotiek vás aspoň takto prenesiem na túto úžasnú akciu,“ uviedla T. Pavlovičová na svojej Facebook stránke.

Ako zdobit medovniky

Ako pekne zdobiť medovníky?

Táto krásna udalosť nie je iba o stretnutí kamarátok z rôznych kútov Slovenska, ale aj
o vzájomnom odovzdávaní a zdieľaní skúseností, tipov a trikov, no, v neposlednom rade aj o milom zasúťažení si v pečení a zdobení medovníkov, do ktorého PackPack s radosťou podaroval tri poukazy pre šťastné výherkyne na nákup obalov a škatuliek v našom e-shope, kde pravidelne nakupujú zákazníci a zákazníčky z celého Slovenska a Česka

Vyherkyna najlepsi medovnik

Už teraz sa tešíme na ďalšiu spoluprácu medovnikárok s našim online obchodom PackPack, v ktorom nájdete nielen obaly a krabičky na medovníčky, ale aj množstvo iných produktov pre rôzne druhy podnikania, ktoré treba bezpečne, ale zato pekne a štýlovo zabaliť pre vašich prijímateľov zásielok či zákazníkov v kamenných prevádzkach, na streetfoodoch alebo z e-shopov.     

Akcie nielen na medovníky

Tisícky našich zákazníkov vedia, že ak nechcú prísť o novinky v rámci nášho portfólia produktov či akcie a občasné zľavové vouchre, ktoré im doručujeme na ich emailové adresy, potrebujú mať zapnutý odber noviniek prostredníctvom našich newslettrov.

Tie posielame priebežne počas roka a ak ich ešte doteraz nedostávate, môžete si ich zapnúť zakliknutím súhlasu pri ďalšej objednávke v sekcii súhlasov alebo jednoducho navštívte odkaz www.packpack.sk/newsletter, kde zadáte svoje iniciály a už žiadna produktová novinka, blog či promo akcia vás neobíde!