Najžiadanejšie take away obaly (nielen) do food truckov

takeaway-foodtruck>

Vlastníte food track? Vhodné take away obaly by vám nemali chýbať. Kvalitné jedlo a nápoje, aj keď na kolesách, ochotná a milá obsluha, food truck, ktorý zaujme na prvú. Tu ale výpočet dôvodov, prečo sa k vám zákazníci vrátia, nekončí. Nepodceňujte obaly, do ktorých svoje produkty balíte. Aj oni prispievajú k tomu či sa k vám ľudia opäť vrátia.

Zakaznik food truck

Plné a v tom horšom prípade aj od jedla alebo nápojov ušpinené ruky, na jedle nalepené servítky alebo nasiaknuté či pretečené obaly nikoho nepotešia. Myslite na každý detail a nenechajte zákazníkov, aby si vás pamätali vďaka fľakom na oblečení.

7 tipov na take away obaly do každého food trucku

Premyslená konštrukcia, odolné a ekologické materiály. Vybrali sme najžiadanejšie typy take away obalov, ktoré vašim produktom padnú ako uliate a navyše nimi potešíte aj zákazníkov.

Take away napoj obal

Pizza z food trucku ako na podnose

Predávate vo svojom food trucku pizzu? Ľudia sa k nej veľakrát uchyľujú vo výraznom hlade, ktorý jedným trojuholníkom rýchlo zaženú. Prispôsobte tomu aj svoje obaly a doprajte im tak kúsok pizze pri ich presúvaní z bodu A do bodu B. Trojuholníková pizza tácka je na to ako stvorená.

Hotdogmi sa už zákazníci neušpinia

Rovnako ako pizza, aj hotdog si vyžaduje premyslený obal, z ktorého párok či príloha v ňom na zákazníka nevypadne. Aj uprostred ulice si ho ľudia môžu vychutnať vďaka krabičke na hotdogy s vyvýšenými bočnicami. Okrem klasickej hnedej verzie ju nájdete aj v bielom vyhotovení.

Papierové misky na jedlo

papierova-miska-street-food

Je váš sortiment vo food tracku rôzny? Nevadí. Možno práve vám sa zídu papierové misky, do ktorých zabalíte hotdogy, hranolky, ale aj šaláty. Papierové misky viete vo svojom malom kráľovstve stohovať. Veľa miesta preto nezaberú.

Uzatváratelné krabičky na cestu

Chce si váš zákazník jedlo zobrať do práce, domov alebo do parku? Zabaľte ho do krabičky na jedlo, ktorá pekne vyzerá a navyše vďaka povrchovej úprave papiera vydrží a nepretečie.

Papierova krabicka na cestu

Ak predávate teplé jedlo, vyberajte krabičky s vetracími otvormi, ktoré zabránia zrážaniu pár a tým aj znehodnoteniu zakúpeného jedla.

Krabička na Hamburger

Na akýkoľvek dlhý prenos. Krabička na hamburger (ale dá sa využiť napríklad aj na donut) je akurát rozmerovo prispôsobená na tento typ pokrmu.

Krabicka na hamburger

Hamburger (alebo donut) v nej nekĺže, nepretečie vďaka upravenému vnútornému povrchu. Jedlo sa tak dostane na miesto konzumácie v takom stave, v akom bolo zabalené vo food tracku.

Kornútok na hranolky

Špeciálne tvarovo prispôsobený obal práve hranolkám. Belgické či klasické hranolky navyše budete môcť servírovať s dresingom, do ktorého si ich budú vaši zákazníci jednoducho namáčať počas cesty od vášho food tracku. Kornút na hranolky nájdete v klasickej hnedej ale aj bielej farbe.

Dva poháre v jednej ruke

Papierovy drziak na 2 napoje

Papierový držiak na nápoje umožní vášmu zákazníkovi kúpiť dva nápoje naraz bez toho, aby mal problém s otváraním dverí, vyberaní kľúčov alebo telefonovaním. V jednej ruke si oba poháre odnesie ako nič.