Take away sushi miska

krabicka-na-sushi_1>

Japonsko si vaši zákazníci budú môcť preniesť domov. Tentokrát nie v plastovom, ale v plne recyklovateľnom obale. Predstavujeme vám novinku v našom e-shope - minimalistické obaly na sushi. Skladacie krabičky na sushi sú konštrukčne zložené z dvoch dielov.

Najskôr sme vyrobili papierový kornút na hranolky a potom sme sa pustili do výroby ďalších street food obalov. Najnovšia krabička na sushi patrí do rodiny gastro obalov v ekologickom prevedení.

Krabička sa zmení na take away sushi misku

takeaway miska na sushi

Vnútorná krabička a vysúvací obal sú vyrobené z lepenky, ktorej vnútorná povrchová úprava zaručuje odolnosť voči vlhkosti a nasiaknutiu tukov.

Hodí sa preto na prenos chladených, mrazených potravín, pri ktorých sú potrebné práve spomenuté bariérové vlastnosti.

sushi miska

Vnútorná časť obalu poslúži aj ako sushi miska, ktorú môžete znovu uzavrieť. Skladací obal s atestom na styk s potravinami je ďalší take away obal z našej výroby.

Balenie na sushi môže byť eko

balenie sushi

Obal na sushi v našej ponuke je ľahko recyklovateľný a znovu rozložiteľný (kompostovateľný) a so svojim minimalistickým dizajnom dáva možnosť potlači a prispôsobeniu si krabičiek k brandu vašej značky. V balení nájdete 100 kusov rozložených a stohovateľných krabičiek na sushi. 

Ako vypadá zabalené sushi v papierovej krabičke?

zabalene sushi

Balenie sushi do krabičky je veľmi praktické a jednoduché. Vďaka povrchovej úprave vydrží obal naozaj dosť. 

sushi na podložke

Krabička na sushi