Skladačky FEFCO 0427

FEFCO-0427_1>

Pozreli sme sa bližšie na krabice s označením FEFCO 0427. Patria sem obľúbené skladacie obaly z katalógu FEFCO.

Čo znamená Skladačka FEFCO 0427?

Už z názvu je jasné, že pôjde o krabice, ktoré sa skladajú. Ich telo tvorí jeden kus vlnitej lepenky, ktorá sa následne poskladá do tvaru krabice. Skladačky sa zvyknú nazývať aj zásielkové obaly. Sú estetickejšie ako klopové krabice, chránia drobný tovar a sú vhodné do balíkomatov.

Výroba skladačky FEFCO 0427

Na výrobu krabíc FEFCO 0427 je potrebná výseková forma, čo má svoje výhody aj nevýhody. Nevýhodou je už menej ekonomická stránka výroby, výhodou je možnosť výroby individuálneho balenia. 

Vykres krabica FEFCO 0427

Pred objednaním väčšieho množstva krabíc je vhodné požiadať o dodanie vzorky, či navrhnutý obal spĺňa všetky očakávania. Tento krok je skutočne potrebný. Ak by sa ukázalo, že je obal aj keď len o pár milimetrov menší, nemožno ho bez ďalších nákladov vylepšiť a je potrebné vyrobiť novú výsekovú formu.

skladačky FEFCO 0427

Výhody krabice FEFCO 0427

FEFCO 0427 v rozloženom stave zaberá len asi 1/4 svojho objemu čo umožňuje výrazne znížiť náklady na dopravu, manipuláciu a skladovanie. Skladačka je veľmi odolná a pevná. Na jej výrobu sa štandardne používa 3-vrstvová vlnitá lepenka.  V našom eshope ponúkame hotové skladačky, a tak majú zákazníci prístup k skladacím obalom priamo na sklade. 

Konstrukcia FEFCO 0427

Praktická konštrukcia skladačky FEFCO 0427

FEFCO 0427 má steny zložené z troch vrstiev vlnitej lepenky, čo zvyšuje jej pevnosť a odolnosť. Práve vďaka tomu je krabica tohto typu a kategórie často využívaná v cukrárenskom priemysle. Občas aj s priehľadnou vrchnou časťou alebo výsekmi po bokoch slúži ako krásna a praktická prepravka na koláče. Skladačka FEFCO 0427 patrí medzi obľúbené univerzálne krabice.