Ako poslať balík cez zásielkovňu?

balik-packpack-zasielkovna>

Spolupracujeme s lídrom medzi zásielkovňami. Ako funguje v našom e-shope zasielanie balíkov cez Packetu a kedy sa vám ju oplatí využiť? To všetko sa dočítate v našom pokračovaní seriálu o balíkomatoch.

Čo je zásielkovňa Packeta?
Ako funguje zásielkovňa Packeta na našom e-shope?
Kde sa nachádzajú výdajné miesta zásielkovne Packeta?
Kedy sa vám oplatí zaslať balík cez Packetu?

Čo je zásielkovňa Packeta?

Kedysi pod názvom Zásielkovňa, dnes už Packeta. Packeta vznikla, aby zjednodušila e-shopom prepravu tovaru k zákazníkom. A nielen to. Zákazníci vďaka nej benefitujú rovnako.

Zásielkovňa Packeta

Na vyzdvihnutie balíka nemusia stáť v dlhých radoch alebo si plánovať svoj čas podľa kuriéra. Kedy a kam pre balík prídu, sa rozhodnú sami. Packeta sa vďaka svojim premysleným riešeniam stala lídrom, ktorý udáva trendy logistiky.

Ako funguje zásielkovňa Packeta na našom e-shope?

Ak sa rozhodnete pre odoslanie zásielky cez Packetu, postup je jednoduchý. V nákupnom košíku pri výbere dopravy vyberiete Packetu.

Odoslanie zasielky cez Packetu

Načíta sa vám zoznam výdajných miest aj mapa podľa lokality (pre SR aj ČR). Výber výdajného miesta je už na vás. Po odoslaní objednávky na našom e-shope vašu objednávku pripravíme, zabalíme a odovzdáme ju Packete na prepravu, o čom budete informovaný e-mailom s trasovacím číslom, vďaka ktorému možete svoju zásielku sledovať.

Sledovanie zásielky cez aplikáciu Packeta

Balík odvezie Packeta kuriér na vami zvolené výdajné miesto.

Tip: Svoju zásielku viete sledovať aj na mobile. Stačí, ak si stiahnete aplikáciu Packeta. Prostredníctvom aplikácie viete svoj balík nielen sledovať, ale aj ho zaplatiť alebo ňou otvoriť Z-Box, ak ste si vybrali doručenie do samoobslužného výdajného boxu.

Kde sa nachádzajú výdajné miesta zásielkovne Packeta?

Na Slovensku sa nachádza už viac ako 1 500 výdajných miest. Pokrytie má nielen vo veľkých mestách, napríklad Packeta Bratislava, Packeta Nitra, Packeta Košice, ale aj v regiónoch vďaka výdajným boxom s názvom Z-Box, ktoré sú umiestňované do menších miest či dedín.

Výdajné miesta Packeta

K svoje zásielke sa tak dostanete jednoducho a pohodlne, v čase, ktorý vám bude vyhovovať a bez prestojov.

Kedy sa vám oplatí zaslať balík cez Packetu?

Kedy sa oplatí zásielka cez Packetu

Doručenie balíka nielen na Slovensku, ale aj do Českej republiky prostredníctvom zásielkovne Packeta je cenovo najvýhodnejšie pri objednávkach do 5 kg. A je to zároveň jediné obmedzenie. Cena je v tomto prípade nižšia ako pri doručení kuriérskou službou do vlastných rúk na vašu adresu.

Zaujímajú vás podobné články, recepty alebo informácie o akciách, zľavách a o našich produktoch?

Prihláste sa na odber newsletterov

* povinné položky

Váš súhlas môžete kedykoľvek zrušiť kliknutím na príslušné odkazy v pätičke našich emailov alebo vo vašom profile, ak ste registrovaný užívateľ. Pre viac informácií, ako spracúvame vaše osobné údaje, prosím, navštívte stránku o spracovaní osobných údajov